Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /var/www/clients/client22/web389/web/classes/Tools.php on line 232
Facelatvia - Spēles ekskursijas Rīgā

Vecrīga

Paštūres

- īsteniem iespaidu kolekcionāriem.

- iepazīsti Rīgu aizraujošās spēlēs.

- piedāvājam uzņēmumiem adaptēt spēli jūsu zīmolam

Šīs spēles/ekskursijas vienlaicīgi pilda divas funkcijas - gan izklaidējošo, gan izzinošo. Mūsuprāt, tā ir izcila kombinācija. Lieliska iespēja iepazīt Rīgu, paskatīties uz to citām, daudz vērīgākām acīm, kā arī gūt ierosmi tās tālākai izpētei.  Spēlē ar ģimeni, draugiem, kolēģiem vai Rīgas viesiem.

Uzņēmumiem. Piedāvājam adaptēt spēli jūsu zīmolam. Tā ir gudra dāvana darbiniekiem un sadarbības partneriem, kā arī iespēja stiprināt savu zīmolu.

Latviešu, angļu un krievu valodā.

Spēles var atrast aplikācijā Lokimo:

Solis 1:  Ielādē telefonā aplikāciju LOKIMO

             Telefonā jābūt aktivizētai GPS funkcijai.

Solis 2:  Izvēlnē ieraksti - Rīga un izvēlies spēli (mūsu spēlēm norādīts autors: FaceLatvia)

Solis 3: Veic apmaksu ar kredītkarti.

Solis 4: Ielādē spēli. Aiziet!

 

To vari spēlēt jebkurā sev vēlamajā laikā. Spēles laiks nav ierobežots. Apmaksa ar kredītkarti. Mūsu spēlēm norādīts autors: FaceLatvia.

 

Mūsu kolekcija:

"Vecrīgas zvēru mednieki"/Animal Hunt in Old Riga ir izzinoša spēle ģimenēm un draugu kompānijām, kur ar telefona palīdzību spēles dalībnieki meklē vecpilsētas zvērus, izpilda uzdevumus un uzzin Rīgas stāstus un leģendas. Maršruts ir balstīts uz zvēru meklēšanu Vecrīgā – spēles dalībniekiem tiek dots attēls un norādes, kā atrast uz tā redzamo, ir jāizpilda uzdevums un pie reizes var uzzināt arī kādu Rīgas stāstu vai leģendu. Visi Vecrīgas zvēri šajā maršrutā gan nav iekļuvuši, piemēram, jērs un delfīns, bet tos var pamanīt, pildot pārējos spēles uzdevumus. Tas ir lielisks veids, kā bērniem parādīt pilsētu. Kādi zvēri mājo Vecrīgā? Kaķi, gaiļi, jēri, lauvas, papagaiļi, vardes un vēl un vēl... Spēles ilgums ap 1.5h. 11 mīklas un 11 Rīgas stāsti. Spēles cena - 6 eur.

"Zviedru karaļu pēdas Rīgā" ir ieskats 17.gs. Rīgā, kad Rīga un mūsdienu Vidzeme bija Zviedrijas province. Rīga tolaik esot bijusi lielākā zviedru pilsēta, un zviedru karaļi un karalienes bijuši samērā bieži viesi. Kas šodienas Rīgā liecina par zviedru valdīšanas periodu"? Kam ikdienā paskrienam garām, ko nepamanām? Dodies tūrē un ielūkojies arī mazāk zināmos Vecrīgas nostūros. Tūres sākums - Rātslaukumā, garums - 3 km. Cena - 15 eiro (līdz 1.07. bez maksas).

Vecrīgas apslēptās zīmes (DEMO)

Aicinām tevi iepazīt Rīgu! Kā vēsta leģenda, Rīga nekad nebūs gatava. Jau vairāk kā 800 gadus katra rīdzinieku paaudze šeit ir atstājusi savas zīmes, un dažas no tām mēs tev parādīsim. Šī ir bezmaksas demo versija, kas ļaus tev atminēt dažas mīklas. Aiziet!

 


Reservations

Please state the number of persons in your group
per person
TOTAL: €
Select the dates

Included:
Not included:

Subscribe

get news and special offers